+421 948 268 781    ephemeral@ephemeral.sk

STELLA

Moderný apartmán štúdiového typu s rozlohou 47m2 je novo zrekonštruovaný apartmán z roku 2017. Slnečná terasa zo sedením je situovaná na juhozápad a ponúka hosťom nezabudnuteľný výhľad na historické centrum Bratislavy a na význanmné historické pamiatky ako je Bratislavský hrad a Michalská brána.

Apartmán má vlastnú kuchyňu vybavenú spotrebičmi (elektrickou varnou plochou, chladničkou, elektrickou rúrou) a základným kuchynským a jedálenským vybavením. K dispozícii je aj hriankovač a rýchlovarná konvica. Našim hosťom ponúkame malé občerstvenie v podobe kávy, čaju, vody a ovocia zdarma.

Kúpelňa je vybavená veľkým bezbarierovým sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Uteráky, župany, papuče, fén a základné toaletné potreby sú hosťom taktiež k dispozícii zdarma.

Priestranná obývačka spojená so spálňou je vybavená nadrozmernou manželskou posteľou, šatníkom so žehličkou a žehliacou doskou a rozkladacou sedačkou, ktorá je použitá ako prístelka.

Apartmán je ideálny pre dvojice. Možnosť pridania destkej postielky pre deti do 2 rokov, ktoré majú u nás pobyt zdarma.

Izba je vybavená LCD TV s viac ako 100 programami a bezplatným WiFi pripojením na internet. Apartmán je nefajčiarsky. Fajčiarska zóna je zriadená vo vonkajších priestoroch (terasa).

Individálne nastavenie kúrenia.

Hostia po celú dobu pobytu disponujú vlastným kľúčom od apartmánu a od budovy, ktorý obdržia pri príjazde a odovzdajú pri odchode nášmu personálu. Je potrebné si dohodnúť presný čas príchodu a odchodu emailom na ephemeral@ephemeral.sk alebo telefonicky na telefónnom čísle +421 948 268 781 , z dôvodu organizácie nášho personalu, ktorý Vám poskytne kľúče.

V apartmáne nie sú povolené domáce zvieratá.

Book now

 

To Top