+421 948 268 781    ephemeral@ephemeral.sk

MIA

Dizajnový apartmán, ktorý svojou plochou 47m2 a dispozičným usporiadaním je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Novo zrekonštruvaný apartmán z roku 2017 ponúka úplne nové moderné zariadenie a vybavenie.

Apartmán je situovaný na východnú stranu, má veľké otvárateľné okná so vstupom na priestranný balkón so sedením s výhľadom do pokojného nádvoria. Apartmán má vlastnú kuchyňu vybavenú spotrebičmi (elektrickou varnou plochou, chladničkou, elekrickou rúrou) a základným kuchynským a jedálenským vybavením. K dispozícii je aj hriankovač a rýchlovarná konvica. Našim hosťom ponúkame malé občerstvenie v podobe kávy, čaju, vody a ovocia.

Kúpelňa je vybavená veľkým bezbarierovým sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Uteráky, župany, papuče, fén a základné toaletné potreby sú hosťom taktiež k dispozícii zdarma. Apartmán nie je bezbarierový, nakoľko kuchynsku časť od ostatnej časti apartmánu oddeľujú male schodíky.

Zaujímavo dispozične riešený priestor apartmánu opticky oddeľuje jedálenskú časť od spacieho kútu a od obývačky so sedačkou. Apartmán má jednu veľkú dvojposteľ 180x200cm, rozkladaciu sedačku, ktorá je použítá ako prístelka a je tu možnosť pridania cestovnej detskej postielky a detskej jedálenskej stoličky, ktoré sú zdarma. Šatník obsahuje aj žehličku so žehliacou doskou.

Apartmán je vhodný pre dve dospelé osoby, jedno dieťa do 12 rokov na prístelke a dieťa do 2rokoch v detskej postielke. Za pobyt detí do 12 rokov na prístelke a v detskej postielke neučtujeme žiadne poplatky.

Izba je vybavená LCD TV s viac ako 100programami a bezplatným WiFi pripojením na internet.

Apartmán je nefajčiarsky. Fajčiarska zóna je zriadená vo vonkajších priestoroch  (terasa).

Individálne nastavenie kúrenia.

Hostia po celú dobu pobytu disponujú vlastným kľúčom od apartmánu a od budovy, ktorý obdržia pri príjazde a odovzdajú pri odchode nášmu personálu. Je potrebné si dohodnúť presný čas príchodu a odchodu, z dôvodu organizácie nášho personalu, ktorý Vám kľúče  poskytne.

V apartmáne nie sú povolené domáce zvieratá.

Book now

To Top